Assalamualaikum , #tajwabdoselaujwabsyg ;)
Hye sume , pe kaba ? Shat ?
Na tau ta ? Aq hepy sgt2 ni , coz ad 5hari je lgy untok skola .
Haha , tpi ta bess lha , nnti msti rindu kwan2.
Especially bdok tuh ! Humm .
Nok wak gane , Sabo je lhaa ! Wakaka .
Aq ta tau doh nok ckp psal npe agy ! Xpe arhh , sapa sini
je entry aq harini . Tatatititutu .